
Термостат, B20
077B2828
Тип продукту: B20, Використання для продукту: Морозильні камери з активним сигналом тривоги, Тепло ввімкнення [°C]: -11, Тепло вимкнення [°C]: -16, Холод вимкнення [°C]: -26, Холод вимкнення [°C]: -26, Довжина капілярної трубки [мм]: 1200
077B2828
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Material Description | Thermostat 077B20, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Морозильні камери з активним сигналом тривоги |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 737 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 1200 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 90 шт. |
| Класифікація UL | Yes |
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm All |
| Контактний пристрій у захищеному корпусі (EBD) | 077R0379 ref. 1 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | With signal contact, cuttingin on rising temperature |
| Положення регулювання | ХОЛОД |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Сертифікація CE | Yes |
| Сигнал теплого ввімкнення [°C] | -8.5 °C |
| Сигнал холодної різниці [°C] | 3.5 °C |
| Тепло ввімкнення [°C] | -11.0 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | -16.0 °C |
| Тип продукту | B20 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | -20.0 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -26.0 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 101 Грам |
| Bага нетто | 95 Грам |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.309 Літр |
| EAN/UPC | 5702424642136 |