
Термостат, B26
077B2670
Тепло ввімкнення [°C]: -15, Тепло вимкнення [°C]: -21, Холод ввімкнення [°C]: -22, Холод вимкнення [°C]: -29, Довжина капілярної трубки [мм]: 1200
077B2670
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Material Description | Thermostat 077B26, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Freezers with active alarm andsuperfunction |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 760 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 1200 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 80 шт. |
| Класифікація UL | Yes |
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm All |
| Місце для батарейок | Ні |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | With indic.of super funct. andsig.,cutting in on rising temp |
| Положення регулювання | ТЕПЛИЙ |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Різниця теплого ввімкнення [°C] | 6.5 °C |
| Сертифікація CE | Yes |
| Сигнал теплого ввімкнення [°C] | -8.5 °C |
| Сигнал холодного ввімкнення [°C] | -14.0 °C |
| Тепло ввімкнення [°C] | -15.0 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | -21.0 °C |
| Тип продукту | B26 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | -22.0 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -29.0 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 95 Грам |
| Bага нетто | 90 Грам |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 23.617 Літр |
| EAN/UPC | 5702424596057 |