
Термостат, B0
077B1809
Тип продукту: B0, Тепло ввімкнення [°C]: 7.9, Тепло вимкнення [°C]: 4.5, Холод ввімкнення [°C]: 1.5, Холод вимкнення [°C]: -2.5, Довжина капілярної трубки [мм]: 1000
077B1809
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Thermostat 077B0, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | BEER DISPENSER |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 737 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 1000 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 100 шт. |
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm AllКЛЕМА 4 ОДИНАРНА |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Коментарі щодо використання для продукту | НВ |
| Контактний пристрій у захищеному корпусі (EBD) | 077R0379 ref. 1 |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | Without additional functional |
| Положення регулювання | ХОЛОД |
| Тепло ввімкнення [°C] | 7.9 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | 4.5 °C |
| Тип продукту | B0 |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | 1.5 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -2.5 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 79 Грам |
| Bага нетто | 74 Грам |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.236 Літр |
| EAN/UPC | 5715255248026 |