
Термостат, B0
077B1808
Тип продукту: B0, Тепло ввімкнення [°C]: 11.5, Тепло вимкнення [°C]: 8.3, Холод ввімкнення [°C]: -0.5, Холод вимкнення [°C]: -2.5, Довжина капілярної трубки [мм]: 1450
077B1808
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Thermostat 077B0, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | BEER DISPENSER |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 760 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 1450 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 70 шт. |
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm All |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Контактний пристрій у захищеному корпусі (EBD) | 077R0379 ref. 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | Without additional function |
| Положення регулювання | ХОЛОД |
| Тепло ввімкнення [°C] | 11.5 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | 8.3 °C |
| Тип продукту | B0 |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | -0.5 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -2.5 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 99 Грам |
| Bага нетто | 92 Грам |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.337 Літр |
| EAN/UPC | 5715255224891 |