
Термостат, B0
077B1802
Тип продукту: B0, Тепло ввімкнення [°C]: 14, Тепло вимкнення [°C]: 10, Холод ввімкнення [°C]: -0.3, Холод вимкнення [°C]: -5.3, Довжина капілярної трубки [мм]: 800
077B1802
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Thermostat 077B0, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Water coolers |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 760 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 800 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 80 шт. |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm AllКЛЕМА 4 ОДИНАРНА |
| Контактний пристрій у захищеному корпусі (EBD) | 077R0379 ref. 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | Without additional function |
| Положення регулювання | ХОЛОД |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Тепло ввімкнення [°C] | 14.0 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | 10.0 °C |
| Тип продукту | B0 |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | -0.3 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -5.3 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 90 Грам |
| Bага нетто | 84 Грам |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.295 Літр |
| EAN/UPC | 5715255095675 |