
Термостат, B0
077B1801
Тип продукту: B0, Використання для продукту: Морозильні камери без сигналу тривоги, Тепло ввімкнення [°C]: -22, Тепло вимкнення [°C]: -27, Холод ввімкнення [°C]: -33, Холод вимкнення [°C]: -40, Довжина капілярної трубки [мм]: 1000
077B1801
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Термостат 077В0 |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Морозильні камери без сигналу тривоги |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 737 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 1000 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Ідентичний продукт | 077B1743 |
| Кількість на формат упаковки | 90 шт. |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm AllКЛЕМА 4 ОДИНАРНА |
| Контактний пристрій у захищеному корпусі (EBD) | 077R0379 ref. 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | Without additional functional |
| Положення регулювання | ТЕПЛИЙ |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Тепло ввімкнення [°C] | -22.0 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | -27.0 °C |
| Тип продукту | B0 |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | -33.0 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -40.0 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 85 Грам |
| Bага нетто | 81 Грам |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.262 Літр |
| EAN/UPC | 5715255091233 |