
Thermostat, B0
077B1797
Product Type: B0, Type designation: Without additional function, Used for product: Water coolers, Warm cut-in [°C]: 14.9, Warm cut-out [°C]: 12.9, Cold cut-in [°C]: 3.8, Cold cut-out [°C]: 0.8, Capillary tube length [mm]: 800
077B1797
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Thermostat 077B0, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Water coolers |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Yes |
| Відповідність RoHS в Китаї | Yes |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 760 mmHg |
| Група продукції | Mechanical cold controls |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 800 mm |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 100 pc |
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm AllTerminal 4 single |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Контактний пристрій у захищеному корпусі (EBD) | 077R0379 ref. 1 |
| Місце для батарейок | No |
| Назва продукту | Thermostat |
| Позначення типу | Without additional function |
| Положення регулювання | Cold |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | No |
| Тепло ввімкнення [°C] | 14.9 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | 12.9 °C |
| Тип продукту | B0 |
| У межах WEEE | No |
| Формат упаковки | Industrial pack |
| Холод ввімкнення [°C] | 3.8 °C |
| Холод вимкнення [°C] | 0.8 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 79 Грам |
| Bага нетто | 74 Грам |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.236 Літр |
| EAN/UPC | 5715255001812 |