
Термостат, B0
077B1790
Тип продукту: B0, Використання для продукту: Холодильники, Тепло ввімкнення [°C]: 14.8, Тепло вимкнення [°C]: 9.8, Холод ввімкнення [°C]: 7.7, Холод вимкнення [°C]: 1.7, Довжина капілярної трубки [мм]: 700
077B1790
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Термостат 077В0 |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Холодильники |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 737 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 700 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Ідентичний продукт | 077B1742 |
| Кількість на формат упаковки | 90 шт. |
| Класифікація UL | Yes |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm AllКЛЕМА 4 ОДИНАРНА |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | Without additional function |
| Положення регулювання | ХОЛОД |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Сертифікація CE | Yes |
| Тепло ввімкнення [°C] | 14.8 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | 9.8 °C |
| Тип продукту | B0 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | 7.7 °C |
| Холод вимкнення [°C] | 1.7 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 89 Грам |
| Bага нетто | 84 Грам |
| Об'єм | 0.262 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162868294 |
| Proposition 65 | No significant risk |