
Термостат, B0
077B1782
Тип продукту: B0, Використання для продукту: Холодильники, Тепло ввімкнення [°C]: 7.2, Тепло вимкнення [°C]: 2.7, Холод ввімкнення [°C]: 0.6, Холод вимкнення [°C]: -5, Довжина капілярної трубки [мм]: 160
077B1782
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Thermostat 077B0, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Холодильники |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 760 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 160 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 100 шт. |
| Класифікація UL | Yes |
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm All |
| Контактний пристрій у захищеному корпусі (EBD) | 077R0379 ref. 1 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | Without additional function |
| Положення регулювання | СЕРЕДНІЙ |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Середнє ввімкнення [°C] | 4.0 °C |
| Середнє вимкнення [°C] | -1.0 °C |
| Сертифікація CE | Yes |
| Тепло ввімкнення [°C] | 7.2 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | 2.7 °C |
| Тип продукту | B0 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | 0.6 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -5.0 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 77 Грам |
| Bага нетто | 72 Грам |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.236 Літр |
| EAN/UPC | 5715162733127 |