
Термостат, B0
077B1713
Тип продукту: B0, Використання для продукту: Холодильники, Тепло ввімкнення [°C]: -5.3, Тепло вимкнення [°C]: -14.8, Холод ввімкнення [°C]: -14, Холод вимкнення [°C]: -26, Довжина капілярної трубки [мм]: 600
077B1713
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Material Description | Thermostat 077B0, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Холодильники |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 737 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 600 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 100 шт. |
| Класифікація UL | Yes |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm All |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | Without additional function |
| Положення регулювання | ТЕПЛИЙ |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Сертифікація CE | Yes |
| Тепло ввімкнення [°C] | -5.3 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | -14.8 °C |
| Тип продукту | B0 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | -14.0 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -26.0 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.076 Кілограм |
| Bага нетто | 0.071 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.309 Cubic decimeter |
| EAN/UPC | 5702428508360 |