
Термостат, B045
077B1469
Тепло ввімкнення [°C]: 0.5, Тепло вимкнення [°C]: -2.5, Довжина капілярної трубки [мм]: 800
077B1469
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Material Description | Thermostat 077B045, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Beer coolers |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 760 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 800 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 100 шт. |
| Класифікація UL | Yes |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm All |
| Контактний пристрій у захищеному корпусі (EBD) | 077R0379 ref. 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | With fixed settings |
| Положення регулювання | Fixed |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Сертифікація CE | Yes |
| Тепло ввімкнення [°C] | 0.5 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | -2.5 °C |
| Тип продукту | B045 |
| У межах WEEE | Ні |
| Фіксована настройка | Так |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 78 Грам |
| Bага нетто | 70 Грам |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.236 Літр |
| EAN/UPC | 5702428960663 |