
Термостат, B04
077B1401
Тепло ввімкнення [°C]: -10, Тепло вимкнення [°C]: -13, Холод ввімкнення [°C]: -29, Холод вимкнення [°C]: -33, Довжина капілярної трубки [мм]: 2500
077B1401
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Thermostat 077B04, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Freezer |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 737 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 2500 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 70 шт. |
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm All |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Контактний пристрій у захищеному корпусі (EBD) | 077R0379 ref. 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | With changeover contact |
| Положення регулювання | ТЕПЛИЙ |
| Тепло ввімкнення [°C] | -10.0 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | -13.0 °C |
| Тип продукту | B04 |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | -29.0 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -33.0 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 111 Грам |
| Bага нетто | 104 Грам |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.337 Літр |
| EAN/UPC | 5715255159308 |