
Термостат, B04
077B1400
Тепло ввімкнення [°C]: -6, Тепло вимкнення [°C]: -11, Холод ввімкнення [°C]: -25, Холод вимкнення [°C]: -33.6, Довжина капілярної трубки [мм]: 1372
077B1400
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Thermostat 077B04, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 760 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 1372 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 66 шт. |
| Класифікація UL | Yes |
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm All |
| Контактний пристрій у захищеному корпусі (EBD) | 077R0379 ref. 1 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | With changeover contact |
| Положення регулювання | СЕРЕДНІЙ |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Середнє ввімкнення [°C] | -14.4 °C |
| Середнє вимкнення [°C] | -20.6 °C |
| Сертифікація CE | Yes |
| Тепло ввімкнення [°C] | -6.0 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | -11.0 °C |
| Тип продукту | B04 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | -25.0 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -33.6 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 107 Грам |
| Bага нетто | 92 Грам |
| Об'єм | 0.358 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162706671 |
| Proposition 65 | Не виділяє токсинів та концирогенів |