
Термостат, B0
077B1352
Тип продукту: B0, Використання для продукту: Морозильні камери без сигналу тривоги, Тепло ввімкнення [°C]: -22.8, Тепло вимкнення [°C]: -29.6, Холод ввімкнення [°C]: -26.3, Холод вимкнення [°C]: -33.9, Довжина капілярної трубки [мм]: 980
077B1352
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Material Description | Thermostat 077B0, 8-40 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Морозильні камери без сигналу тривоги |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 760 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 980 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 90 шт. |
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm AllКЛЕМА 4 ОДИНАРНА |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | Without additional function |
| Положення регулювання | СЕРЕДНІЙ |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Середнє ввімкнення [°C] | -24.5 °C |
| Середнє вимкнення [°C] | -31.7 °C |
| Тепло ввімкнення [°C] | -22.8 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | -29.6 °C |
| Тип продукту | B0 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | -26.3 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -33.9 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.085 Кілограм |
| Bага нетто | 0.08 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.309 Cubic decimeter |
| EAN/UPC | 5702424027711 |