
Термостат, B0
077B1277
Тип продукту: B0, Використання для продукту: Морозильні камери без сигналу тривоги, Тепло ввімкнення [°C]: -16.4, Тепло вимкнення [°C]: -20.1, Холод ввімкнення [°C]: -21.5, Холод вимкнення [°C]: -25.6, Довжина капілярної трубки [мм]: 960
077B1277
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Material Description | Thermostat 077B0, 8-40 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Морозильні камери без сигналу тривоги |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 760 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 960 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 90 шт. |
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm AllКЛЕМА 4 ОДИНАРНА |
| Місце для батарейок | Ні |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | Without additional function |
| Положення регулювання | СЕРЕДНІЙ |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Середнє ввімкнення [°C] | -18.9 °C |
| Середнє вимкнення [°C] | -22.8 °C |
| Тепло ввімкнення [°C] | -16.4 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | -20.1 °C |
| Тип продукту | B0 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | -21.5 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -25.6 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.085 Кілограм |
| Bага нетто | 0.08 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.309 Cubic decimeter |
| EAN/UPC | 5702424028800 |