
Термостат, B045
077B0455
Тепло ввімкнення [°C]: 7, Тепло вимкнення [°C]: -3, Довжина капілярної трубки [мм]: 1000
077B0455
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Material Description | Thermostat 077B045, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Холодильники |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Так |
| Відповідність RoHS в Китаї | Так |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 760 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 1000 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 100 шт. |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Класифікація UL | Yes |
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm All |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | With fixed settings |
| Положення регулювання | Fixed |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Сертифікація CE | Yes |
| Тепло ввімкнення [°C] | 7.0 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | -3.0 °C |
| Тип продукту | B045 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.079 Кілограм |
| Bага нетто | 0.076 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.236 Літр |
| EAN/UPC | 5702424006280 |