
Термостат, B02
077B0376
Тип продукту: B02, Використання для продукту: Морозильні камери без сигналу тривоги, Тепло ввімкнення [°C]: -13, Тепло вимкнення [°C]: -20, Холод вимкнення [°C]: -30, Холод вимкнення [°C]: -30, Довжина капілярної трубки [мм]: 1500
077B0376
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Thermostat 077B02, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Морозильні камери без сигналу тривоги |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 760 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 1500 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 90 шт. |
| Клеми | 6,3 x 0,8 mm All |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Контактний пристрій у захищеному корпусі (EBD) | 077R0379 ref. 1 |
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | With auxillary contact |
| Положення регулювання | ТЕПЛИЙ |
| Тепло ввімкнення [°C] | -13.0 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | -20.0 °C |
| Тип продукту | B02 |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | -21.0 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -30.0 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 93.3 Грам |
| Bага нетто | 88.3 Грам |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.262 Літр |
| EAN/UPC | 5715255239062 |