
Термостат, B02
077B0374
Тип продукту: B02, Використання для продукту: Морозильні камери без сигналу тривоги, Тепло ввімкнення [°C]: -11.5, Тепло вимкнення [°C]: -18.4, Холод вимкнення [°C]: -27.8, Холод вимкнення [°C]: -27.8, Довжина капілярної трубки [мм]: 210
077B0374
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Material Description | Thermostat 077B02, 6-36 amp |
| Product line | Appliance Controls |
| Використання для продукту | Морозильні камери без сигналу тривоги |
| Відповідність RoHS в Євросоюзі | Поза ним |
| Відповідність RoHS в Китаї | Поза ним |
| Відрегул. при тиску [мм рт. ст.] | 760 мм рт. ст. |
| Група продукції | Механічні регулятори охолодження |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 65 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -25 °C |
| Довжина капілярної трубки [мм] | 210 мм |
| Дозволи | BEABCEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Кількість на формат упаковки | 100 шт. |
| Класифікація UL | Yes |
| Клеми | 6,3 - 4,8 x 0,8 Mix |
| Контактний пристрій у захищеному корпусі (EBD) | 077R0379 ref. 1 |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Назва продукту | Термостат |
| Позначення типу | With auxiliary contact |
| Положення регулювання | СЕРЕДНІЙ |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Ні |
| Середнє ввімкнення [°C] | -15.1 °C |
| Середнє вимкнення [°C] | -22.8 °C |
| Сертифікація CE | Yes |
| Тепло ввімкнення [°C] | -11.5 °C |
| Тепло вимкнення [°C] | -18.4 °C |
| Тип продукту | B02 |
| У межах WEEE | Ні |
| Формат упаковки | Промислова упаковка |
| Холод ввімкнення [°C] | -19.1 °C |
| Холод вимкнення [°C] | -27.8 °C |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 87 Грам |
| Bага нетто | 82 Грам |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 0.309 Літр |
| EAN/UPC | 5702424682187 |