
MCX 08M2
080G5040
Напруга живлення [В] AC: 85 - 265, Частота [Гц]: 50/60 Гц, Використання для продукту: IPS 8, Формат упаковки: Упаковка на декілька одиниць, Кількість на формат упаковки: 12
080G5040
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | IPS Slave controller. Extra Purge points |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Використання для продукту | IPS 8 |
| Годинник реального часу | Так |
| Група продукції | Electronic controllers |
| Дисплей спереду | Так |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 60 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -20 °C |
| Дозволи | CEEACLLC CDC TYSKUL |
| З комплектом конектора | Так |
| Зумер | Так |
| Кількість виходів під клапан | 8 |
| Кількість на формат упаковки | 12 шт. |
| Клас захисту корпусу IP | IP40 |
| Місце для батарейок | Ні |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Мова продукту | Англійська |
| Назва продукту | Electric expansion module |
| Напруга живлення [В] AC [Макс.] | 265 В |
| Напруга живлення [В] AC [Мін.] | 85 В |
| Напруга живлення [В] пост. струм [Макс.] | 60.00 В |
| Напруга живлення [В] пост. струм [Мін.] | 20.00 В |
| Область застосування | Додаткові входи і виходи |
| Споживана потужність [ВА] | 20.0 VA |
| Споживана потужність [Вт] | 10.0 Вт |
| Спосіб монтажу | DIN-рейка |
| Тип дисплея | з підсвічуванням |
| Тип зв'язку | CANBUSMODBUSRS485 |
| Тип продукту | MCX 08M2 |
| Формат упаковки | Упаковка на декілька одиниць |
| Цифрові виходи (DO) [шт.] | 8 шт. |
| Частота [Гц] | 50/60 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 0.638 Кілограм |
| Bага нетто | 0.511 Кілограм |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Об'єм | 2.799 Літр |
| EAN/UPC | 5715162977644 |