
Інтел. система очищення, IPS 8
084H5006
Частини в комплекті: Болти для фланця; Зварювальний фланець; Прокладка; Гвинти для верхньої кришки, Холодоагенти: R717
084H5006
Специфікація виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Liquids |
| Material Description | IPS 8 Int.purging system NAM S-P |
| Max. purger electr conn points | 8 |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Sec. circuit refrig. charge [k | 0.1 кг |
| Secondary circuit refrigerant | R290 |
| Аксесуари продукту | Air purger accessories |
| Версія програмного забезпечення | 8.21 |
| Версія продукту | 01 |
| Група продукції | Air purgers |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [макс.] | 43 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища [°C] [мін.] | -10 °C |
| Дозволи | c UL us |
| Кількість на формат упаковки | 1 шт. |
| Кількість фаз | 1 |
| Клас захисту Nema (~) | 2 |
| Макс. робочий струм [A] | 10.50 А |
| Макс. робочий тиск [бар] | 40.0 бар |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Місце для батарейок | Ні |
| Мова продукту | Англійська |
| Назва виробу в досьє SCIP | IPS8 NAM |
| Назва продукту | Інтел. система очищення |
| Напруга живлення [В] AC | 115 В |
| Номер досьє SCIP | 7a1348e5-8108-4029-a04a-5bb5ea54be95 |
| Придатний до експлуатації | Air purger spare parts |
| Речовини зі списку REACH у концентрації | Свинець (номер CAS 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8)Octamethylcyclotetrasiloxane (D4, CAS no. 556-67-2)Decamethylcyclopentasiloxane (D5, CAS no. 541-02-6)Dodecamethylcyclohexasiloxane (D6, CAS no. 540-97-6)2-methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-morpholinopropan-1-one (CAS no. 71868-10-5)Cobalt dichloride (CAS no. 7646-79-9) |
| Розмір з'єднання [дюйм] | 1 1/4 in |
| Розмір з'єднання [мм] | 32 мм |
| Споживана потужність [Вт] | 1200.0 Вт |
| Стандарт з'єднання | FLANGE, ANSI |
| Тип продукту | IPS 8 |
| Формат упаковки | Упаковка на одну одиницю |
| Холодоагенти | R717 |
| Частини в комплекті | Болти для фланцяПрокладкаГвинти для верхньої кришкиЗварювальний фланець |
| Частота [Гц] | 60 Гц |
Технічні характеристики виробу
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| Вага брутто | 141 Кілограм |
| Bага нетто | 96 Кілограм |
| Об'єм | 400.353 Літр |
Характеристики виробу | Значення |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255041818 |
| Proposition 65 | Рак і репродуктивні проблеми |