
EV220W, Fonksiyon: NC, G, 3/4, 7 m³/h, EPDM
042U471832
Akışkan önerileri: Water & Brine, Onay: CE; WRAS, Gövde Malzemesi: Pirinç, Çalışma: Servo kontrollü (diyafram), Yol sayısı: 2/2
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
Benzer ürünleri görmek için ürün tipi sayfasını ziyaret edebilir ve aynı kategori içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.: Solenoid Vanalar, Fluid Controls, Quick selector, Solenoid Vanalar, Fluid Controls, Quick selector, Solenoid Vanalar, Fluid Controls, Quick selector
Önerilen alternatif: 042U491732
042U471832
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Akışkan önerileri | Water & Brine |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 100 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 212 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Aktüatör | W |
| Aktüatör boyutu | 9 mm klipsli W |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.35 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 9.0 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 12 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Application | Açık |
| Bağlantı boyutu [inç] | 3/4 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Bağlantı tipi | G |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Besleme voltajı [V] AC | 230 V |
| Besleme voltajı 50 Hz Maks [V] | 230 V |
| Besleme voltajı 60 Hz Maks [V] | 230 V |
| Besleme voltajı 60 Hz Min [V] | 208 V |
| Bobin seçeneği | Geçme |
| Bobin tipi | AS |
| Çalışma | Servo kontrollü (diyafram) |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 8.100 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı | Tırnak DIN 43650-A |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 10.000 bar |
| Fark basınç [bar] [Min] | 0.300 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 145.000 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 4.350 psi |
| Fonksiyon | NC |
| Frekans [Hz] | 50/60 Hz |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Güç tüketimi [W] 50 Hz | 8.0 W |
| Güç tüketimi [W] 60 Hz | 7.0 W |
| In scope of WEEE | Yes |
| Koruma sınıfı IP | IP65 |
| Kv değeri [m³/sa] | 7.000 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 10.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 145 psig |
| Maks. test basıncı [bar] | 15.0 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 217.5 psig |
| Material Description | Valve EV220W 18B G 34E NC000 AS230CS |
| Onay | CEWRAS |
| Orifis boyutu [mm] | 18.00 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 3/4 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 122 °F |
| Özellik açıklaması | EV220W 18B G 34E NC000 AS230CS |
| Parça Program adı | EV220W |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Salmastra Malzemesi | EPDM |
| SCIP dosya no. | 251bcd5a-3b75-4c2a-9b66-d0bbba166a77 |
| SCIP dosyası ürün adı | EV220W- solenoid valve |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 200 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 500 ms |
| Tip tanımlaması | EV220W 18 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarlarıSolenoid valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | EV220W |
| Yol sayısı | 2/2 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.946 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.926 Kilogram |
| Hacim | 3.684 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428978187 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |