EV220W, Fonksiyon: NC, G, 1/2, 1.6 m³/h, EPDM
042U440002
Akışkan önerileri: Water & Brine, Onay: CE, Gövde Malzemesi: Pirinç, Çalışma: Servo kontrollü (diyafram), Yol sayısı: 2/2
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
Benzer ürünleri görmek için ürün tipi sayfasını ziyaret edebilir ve aynı kategori içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.: Solenoid Vanalar, Fluid Controls, Quick selector, Solenoid Vanalar, Fluid Controls, Quick selector, Solenoid Vanalar, Fluid Controls, Quick selector
042U440002
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Akışkan önerileri | Water & Brine |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 100 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 414 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -8 °F |
| Aktüatör | W |
| Aktüatör boyutu | 9 mm |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.35 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 9.0 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 16 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Bağlantı boyutu [inç] | 1/2 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı tipi | G |
| Bobin seçeneği | Geçme |
| Bobin tipi | AZ |
| Çalışma | Servo kontrollü (diyafram) |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 1.850 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı | Tırnak DIN 43650-A |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 10.000 bar |
| Fark basınç [bar] [Min] | 0.200 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 145.000 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 2.900 psi |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Fonksiyon | NC |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Güç tüketimi [W] DC | 6.5 W |
| In scope of WEEE | Yes |
| Koruma sınıfı IP | IP65 |
| Kv değeri [m³/sa] | 1.600 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 10.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 145 psig |
| Maks. test basıncı [bar] | 15.0 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 217.5 psig |
| Material Description | Valve EV220W 10B G 12E NC000 AZ024DS |
| Onay | CE |
| Orifis boyutu [mm] | 10.00 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 3/8 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 122 °F |
| Özellik açıklaması | EV220W 10B G 12E NC000 AZ024DS |
| Parça Program adı | EV220W |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Salmastra Malzemesi | EPDM |
| SCIP dosya no. | 251bcd5a-3b75-4c2a-9b66-d0bbba166a77 |
| SCIP dosyası ürün adı | EV220W- solenoid valve |
| Supply voltage [V] DC | 24.00 V |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 50 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 300 ms |
| Tip tanımlaması | EV220W 10 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarlarıSolenoid valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | EV220W |
| Yol sayısı | 2/2 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.866 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.582 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162610596 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |