
EV220A, Fonksiyon: NC, NPT, 1/4, 1 m³/h, NBR
042U6003
Akışkan önerileri: Water,Brine,Oil,Air, Gövde Malzemesi: Pirinç, Çalışma: Servo kontrollü (diyafram), Yol sayısı: 2/2
042U6003
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Akışkan önerileri | Water,Brine,Oil,Air |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -10 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 140 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | 14 °F |
| Akışkan toleransı yorumları | Nötr akışkan |
| Aktüatör | A |
| Aktüatör boyutu | 9 mm |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.35 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 9.0 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 15 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Application | Açık |
| Bağlantı boyutu [inç] | 1/4 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı standardı | ANSI/ASME B1.20.1 |
| Bağlantı tipi | NPT |
| Bakım yapılabilir | Solenoid valf yedek parçaları |
| Çalışma | Servo kontrollü (diyafram) |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 1.160 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 16.000 bar |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Fark basınç [bar] [Min] | 0.200 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 232.000 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 2.900 psi |
| Fonksiyon | NC |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Kv değeri [m³/sa] | 1.000 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 16.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 232 psig |
| Maks. test basıncı [bar] | 24.0 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 348.0 psig |
| Material Description | Valve EV220A 6B N 14N NC000 |
| Orifis boyutu [mm] | 6.00 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 1/4 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 122 °F |
| Özellik açıklaması | EV220A 6B N 14N NC000 |
| Parça Program adı | EV220A |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Salmastra Malzemesi | NBR |
| SCIP dosya no. | 481e69a1-f151-484d-b74f-362eac5dc9de |
| SCIP dosyası ürün adı | Valve EV220A |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 40 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 250 ms |
| Tip tanımlaması | EV220A 6 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün aksesuarları | Solenoid valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | EV220A |
| Yol sayısı | 2/2 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.552 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.538 Kilogram |
| Hacim | 0.338 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423139712 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |