
AP240C, DIN Tırnak, Besleme voltajı [V] AC: 208 - 240, Çoklu paket
042N4191
Elektrik bağlantısı: DIN Tırnak, Besleme voltajı [V] AC: 208 - 240, Frekans [Hz]: 50/60 Hz, Koruma sınıfı IP: IP00
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
Benzer ürünleri görmek için ürün tipi sayfasını ziyaret edebilir ve aynı kategori içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.: BA, BD, BB, BE, BF, BG, BN, BO, BJ, BX, BY, BQ, AM, AZ, AS, AP, BA, BD, BB, BE, BF, BG, BN, BO, BJ, BX, BY, BQ, AM, AZ, AS, AP, BA, BD, BB, BE, BF, BG, BN, BO, BJ, BX, BY, BQ, AM, AZ, AS, AP
Önerilen alternatif: 042N4291
042N4191
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 9 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 24 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Besleme voltajı [V] AC [Maks] | 240 V |
| Besleme voltajı [V] AC [Min] | 208 V |
| Besleme voltajı 50 Hz Maks [V] | 230 V |
| Besleme voltajı 60 Hz Maks [V] | 240 V |
| Besleme voltajı 60 Hz Min [V] | 208 V |
| Bobin bağlantısı | DIN Tırnak |
| Bobin sabitleme | Parmak vida |
| Bobin sarım izolasyonu sınıfı | Sınıf H - IEC 85 |
| Bobin tasarım standardı | VDE 0580 |
| Çalışma derecesi | Devamlı |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı | DIN Tırnak |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 6.3 mm x 0.8 mm |
| Elektrik bağlantısı standardı | EN175301-803 |
| Elektrik konektörü | 3 x tırnak |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Frekans [Hz] | 50/60 Hz |
| Güç tüketimi [W] 50 Hz | 7.5 W |
| Güç tüketimi [W] 60 Hz | 5.5 W |
| Güç tüketimi 50 Hz [VA] | 15.0 VA |
| Güç tüketimi 60 Hz [VA] | 11.0 VA |
| In scope of WEEE | Yes |
| Koruma sınıfı IP | IP00 |
| Material Description | Coil AP240C 230/208-240V 50/60Hz ULR |
| Onay | cURus |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 122 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Parça Program adı | EV210AEV220AEV310A |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Beyaz |
| Tip tanımlaması | AP240C |
| UL mark | Yes |
| UL onay dosyası adı | MH29671 |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | AP240C |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.116 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.106 Kilogram |
| Hacim | 0.083 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423165926 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |