
PR-SC4 Modbus
300B4310
Uygulama alanı: İzleme, Alarm, Besleme voltajı [V] AC: 100 - 240, Frekans [Hz]: 50/60 Hz, Ambalaj biçimi: Tekli paket, Ambalaj başına düşen miktar: 1
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
300B4310
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Besleme voltajı [V] AC [Maks] | 240 V |
| Besleme voltajı [V] AC [Min] | 100 V |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fonksiyon | Sıcaklık |
| Frekans [Hz] | 50/60 Hz |
| Güç tüketimi [W] | 10.0 W |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| İletişim tipi | Modbus RS485 RTU |
| Material Description | PR-SC4K Modbus Telemetry Kit |
| Onay | CE |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| Özdeş ürün | 300B4301 |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Ürün adı | Monitoring unit |
| Ürün grubu | Telemetry device |
| Ürün özellikleri | Alarm yönetimiVeriyolu iletişimi |
| Ürün tipi | PR-SC4 Modbus |
| Uygulama alanı | İzleme, Alarm |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.785 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.69 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 6.248 Litre |
| EAN/UPC | 5702428650588 |