
Warranty & Service
145B1941
Danfoss EvoFlat MSS A1G, 37kW, 15 l/min yerden ısıtma için, DHW sirkülasyonlu
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
145B1941
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Açıklama | Danfoss EvoFlat MSS A1G, 37kW, 15 l/min yerden ısıtma için, DHW sirkülasyonlu |
| Bağlantı yönü | Alt |
| Besleme sıcaklığı, mevcut [˚C] | 95 °C |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DCW statik basınç [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| DG Indicator Profile | Contains Liquids |
| DH bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| DH bağlantı tipi | G iç dişli |
| DH boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı tipi | G iç dişli |
| DHW (kullanma sıcak suyu) boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) HEX (eşanjör) lehimleme malzemesi | Gasketed copper |
| DHW (kullanma sıcak suyu) Kontrol türü | Akış/termostatik |
| DHW (kullanma sıcak suyu) kontrolör adı | TPC-M |
| DHW (kullanma sıcak suyu) sirkülasyonu | Hariç |
| DHW HEX tipi | U129RH |
| DHW kapasitesi [kW] [Max] | 55 kW |
| DHW kapasitesi [kW] [Min] | 37 kW |
| DHW resirkülasyon pompası markası | Wilo |
| DHW resirkülasyon pompası tipi | YONOS PARA Z15/7 RK |
| Ek bilgi | DHW SirkülasyonuGüvenlik fonksiyonuZon vanası aktüatörü |
| Ev halkı sayısı [Min.] | 1 |
| Fark basınç kontrolörü | Entegre |
| HE bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| HE bağlantı tipi | G iç dişli |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| HE boru ölçüsü | Ø18 |
| HE Kontrol türü | Termostatik + Fark basınç |
| HEX ısıtma conta malzemesi | EPDM |
| Isı eşanjörü test basıncı [bar] | 38 bar |
| Isıtma kapasitesi [kW] [Max] | 15 kW |
| Isıtma kapasitesi [kW] [Min] | 10 kW |
| Isıtma kontrolörü adı | FTC |
| Isıtma pompası markası | Wilo |
| Isıtma pompası tipi | YONOS PARA RS 15/6 |
| İzolasyon malzemesi | Hariç |
| Kapak malzemesi | Beyaz lake duvar içi |
| Kapak seçeneği | Ekstra |
| Kapaklı derinliği [mm] | 153 mm |
| Kapaksız derinliği [mm] | 150 mm |
| Material Description | EvoFlat MSS A1G TWA w/HTC Circ. |
| Mixing circuit - control | Termostat |
| Nominal basınç, primer [bar] | 10 bar |
| Nominal basınç, sekunder [bar] | 10 bar |
| Paket derinliği [mm] | 600 mm |
| Paket genişliği [mm] | 800 mm |
| Paket yüksekliği [mm] | 160 mm |
| Product line | Subsystems |
| Station size type | Tip 1 |
| Ürün grubu | Bireysel ısı istasyonları |
| Ürün tipi | Warranty & Service |
| Yerden ısıtma devresi - pompa markası | Wilo |
| Yerden ısıtma devresi - pompa tipi | Wilo Yonos Para 15/6 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 23 Kilogram |
| Net ağırlık | 21.8 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 77.346 Litre |
| EAN/UPC | 5702428524773 |