
Warranty & Service
145B1020
EvoFlat MSS DE1 TPC-M (ön kısımlı)
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
145B1020
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Açıklama | EvoFlat MSS DE1 TPC-M (ön kısımlı) |
| Bağlantı yönü | Alt |
| Besleme sıcaklığı, mevcut [˚C] | 95 °C |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DCW statik basınç [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| DG Indicator Profile | Contains Liquids |
| DH bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| DH bağlantı tipi | G iç dişli |
| DH boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı tipi | G iç dişli |
| DHW (kullanma sıcak suyu) boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) HEX (eşanjör) lehimleme malzemesi | Brazed copper |
| DHW (kullanma sıcak suyu) Kontrol türü | Akış/termostatik |
| DHW (kullanma sıcak suyu) kontrolör adı | TPC-M |
| DHW HEX tipi | XB06H-1 26 |
| DHW kapasitesi [kW] [Max] | 55 kW |
| DHW kapasitesi [kW] [Min] | 37 kW |
| Ev halkı sayısı [Min.] | 1 |
| Fark basınç kontrolörü | Entegre |
| HE bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| HE bağlantı tipi | G iç dişli |
| HE boru ölçüsü | Ø18 |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| HEX eşanjör lehimleme malzemesi | Bakır |
| Isı eşanjörü test basıncı [bar] | 38 bar |
| Isıtma kapasitesi [kW] [Max] | 15 kW |
| Isıtma kapasitesi [kW] [Min] | 10 kW |
| Isıtma kontrolörü adı | FTC |
| İzolasyon malzemesi | EPP kapağı |
| Kapak malzemesi | Beyaz lake duvar içi |
| Kapak seçeneği | Ekstra |
| Kapaklı derinliği [mm] | 153 mm |
| Kapaksız derinliği [mm] | 150 mm |
| Material Description | EvoFlat MSS 1 |
| Mixing circuit - control | Termostat |
| Nominal basınç, primer [bar] | 10 bar |
| Nominal basınç, sekunder [bar] | 10 bar |
| Paket derinliği [mm] | 600 mm |
| Paket genişliği [mm] | 800 mm |
| Paket yüksekliği [mm] | 160 mm |
| Product line | Subsystems |
| Station size type | Tip 1 |
| Ürün grubu | Bireysel ısı istasyonları |
| Ürün tipi | Warranty & Service |
| Yerden ısıtma devresi - pompa markası | Wilo |
| Yerden ısıtma devresi - pompa tipi | Wilo Yonos Para 15/6 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 13.13 Kilogram |
| Net ağırlık | 11.93 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424653156 |