
Warranty & Service
145B1000
EvoFlat MSS1, EPP ön izolasyon kapaksız
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
145B1000
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Açıklama | EvoFlat MSS1, EPP ön izolasyon kapaksız |
| Açıklamalar | Insulated Flatstations |
| Bağlantı yönü | Alt |
| Besleme sıcaklığı, mevcut [˚C] | 95 °C |
| Besleme voltajı [V] AC | 230 V |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DCW statik basınç [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| DG Indicator Profile | Contains Liquids |
| DH bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| DH bağlantı tipi | G iç dişli |
| DH boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı tipi | G iç dişli |
| DHW (kullanma sıcak suyu) boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) HEX (eşanjör) lehimleme malzemesi | Brazed copper |
| DHW (kullanma sıcak suyu) Kontrol türü | Akış/termostatik |
| DHW (kullanma sıcak suyu) kontrolör adı | TPC-M |
| DHW (kullanma sıcak suyu) sirkülasyonu | Hariç |
| DHW HEX tipi | XB06H-1 26 |
| DHW kapasitesi [kW] [Max] | 55 kW |
| DHW kapasitesi [kW] [Min] | 37 kW |
| Ek bilgi | EPP ön izolasyon kapağı |
| Ev halkı sayısı [Maks.] | 2 |
| Ev halkı sayısı [Min.] | 1 |
| Fark basınç kontrolörü | Entegre |
| HE bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| HE bağlantı tipi | G iç dişli |
| HE boru ölçüsü | Ø18 |
| HE Kontrol türü | Termostatik + Fark basınç |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| HEX eşanjör alaşımı | AISI 316 |
| HEX eşanjör lehimleme malzemesi | Bakır |
| Isı eşanjörü test basıncı [bar] | 38 bar |
| Isıtma kapasitesi [kW] [Max] | 15 kW |
| Isıtma kapasitesi [kW] [Min] | 10 kW |
| Isıtma kontrolörü adı | FTC |
| Isıtma pompası markası | Wilo |
| Isıtma pompası tipi | Yonos Para 15/6 |
| İzolasyon malzemesi | EPP kapağı |
| Kapak malzemesi | Beyaz lake duvar içi |
| Kapak seçeneği | Ekstra |
| Kapaklı derinliği [mm] | 153 mm |
| Kapaklı genişlik [mm] | 545 mm |
| Kapaklı yükseklik [mm] | 590 mm |
| Kapaksız derinliği [mm] | 150 mm |
| Kapaksız genişlik [mm] | 545 mm |
| Kapaksız yükseklik [mm] | 590 mm |
| Material Description | EvoFlat MSS 1 TPC-M ZD |
| Mixing circuit - control | Termostat |
| Nominal basınç, primer [bar] | 10 bar |
| Nominal basınç, sekunder [bar] | 10 bar |
| Paket derinliği [mm] | 160 mm |
| Paket genişliği [mm] | 600 mm |
| Paket yüksekliği [mm] | 600 mm |
| Product line | Subsystems |
| Station size type | Tip 1 |
| Ürün grubu | Bireysel ısı istasyonları |
| Ürün tipi | Warranty & Service |
| Yerden ısıtma devresi - pompa markası | Wilo |
| Yerden ısıtma devresi - pompa tipi | Wilo Yonos Para 15/6 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 15 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Net ağırlık | 14 Kilogram |