
Warranty & Service
145B0041
Danfoss EvoFlat FSS A2G Daire İstasyonu 45kW, 18,5 l/min radyatör ısıtma için
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
145B0041
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Açıklama | Danfoss EvoFlat FSS A2G Daire İstasyonu 45kW, 18,5 l/min radyatör ısıtma için |
| Bağlantı yönü | Alt |
| Besleme sıcaklığı, mevcut [˚C] | 95 °C |
| Contains batteries | No |
| DCW statik basınç [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| DH bağlantı tipi | G iç dişli |
| DH boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı tipi | G iç dişli |
| DHW (kullanma sıcak suyu) boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) HEX (eşanjör) lehimleme malzemesi | Gasketed copper |
| DHW (kullanma sıcak suyu) Kontrol türü | Akış/termostatik |
| DHW (kullanma sıcak suyu) kontrolör adı | TPC-M |
| DHW (kullanma sıcak suyu) sirkülasyonu | Hariç |
| DHW HEX tipi | U141RH |
| DHW kapasitesi [kW] | 45 kW |
| Ev halkı sayısı [Min.] | 1 |
| Fark basınç kontrolörü | Entegre |
| HE bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| HE bağlantı tipi | G iç dişli |
| HE boru ölçüsü | Ø18 |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| HE Kontrol türü | Fark basınç + zon vanası |
| HEX ısıtma conta malzemesi | EPDM |
| Isı eşanjörü test basıncı [bar] | 38 bar |
| Isıtma kapasitesi [kW] [Max] | 15 kW |
| Isıtma kapasitesi [kW] [Min] | 10 kW |
| Isıtma kontrolörü adı | TPC-M |
| İzolasyon malzemesi | Hariç |
| Kapak malzemesi | Beyaz lake duvar içi |
| Kapak seçeneği | Ekstra |
| Kapaklı derinliği [mm] | 153 mm |
| Kapaksız derinliği [mm] | 110 mm |
| Material Description | EvoFlat FSS A2G TPC-M APV |
| Mixing circuit - control | Termostat |
| Nominal basınç, primer [bar] | 10 bar |
| Nominal basınç, sekunder [bar] | 10 bar |
| Paket derinliği [mm] | 600 mm |
| Paket genişliği [mm] | 800 mm |
| Paket yüksekliği [mm] | 160 mm |
| Product line | Subsystems |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Station size type | Tip 2 |
| Ürün grubu | Bireysel ısı istasyonları |
| Ürün tipi | Warranty & Service |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 21.63 Kilogram |
| Net ağırlık | 20.43 Kilogram |
| Hacim | 81.6 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428524506 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |