
DEVIflex 175T, 175 W/m², 1.50 m², Besleme voltajı [V] AC: 230
140F1480
Kablo tipi: Çift iletken, Şilte genişliği [m]: 0.8, Şilte uzunluğu [m]: 2
140F1480
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Besleme voltajı [V] AC | 230 V |
| CE mark | Yes |
| Çekme direnci [N] | 400 N |
| Contains batteries | No |
| Deformasyon direnci [N] | >1500 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dış kılıf | PVC |
| Dış kılıf rengi | Kırmızı |
| Eleman IP Sınıfı | IPX7 |
| Garanti [Yıl] | 20 |
| İletken izolasyonu | XLPE |
| Isıtma çıkışı [W] | 265 W |
| Isıtma ilkesi | Seri rezistif |
| Kablo blendajı | Alüminyum folyo %100 |
| Kablo çapı [mm] | 6.9 mm |
| Kablo direnci [Ohm] | 201.5000 Ohm |
| Kablo tipi | Çift iletken |
| Kalınlık [mm] | 7.90 mm |
| Kaplama alanı [m²] | 1.50 m² |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Kurulum sıcaklığı [°C] [Min.] | -5 °C |
| Material Description | DEVIflex 175T 1,5m² 230V 265W |
| Onay | CE |
| Product line | Electric Heating |
| Set aksesuarları | Synthetic nail - 40 pc in box |
| Şilte çıkışı [W/m²] | 175 W/m² |
| Şilte genişliği [m] | 0.8 m |
| Şilte uzunluğu [m] | 2.00 m |
| Soğuk uç | Evet |
| Soğuk uç boyutu [mm²] | 1.5 mm² |
| Soğuk uç iletken sayısı | 3 |
| Soğuk uç sayısı | 1 |
| Soğuk uç tipi | DTCL |
| Soğuk uç uzunluğu [m] | 6.0 m |
| Ürün grubu | Heating Mats |
| Ürün tipi | DEVIflex 175T |
| Uygulama | Floor heating |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 2.288 Kilogram |
| Net ağırlık | 2.173 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 17.92 Litre |
| EAN/UPC | 5703466253113 |