
DEVImat™ 150T + DISPLAY, 150 W/m², 3.50 m², Besleme voltajı [V] AC: 230
140F0471
Kablo tipi: Çift iletken, Şilte genişliği [m]: 0.5, Şilte uzunluğu [m]: 7
140F0471
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Açıklama | DEVImat 150T 3,5m² 230V 525W + Display |
| Besleme voltajı [V] AC | 230 V |
| CE evaluated | Yes |
| Çekme direnci [N] | 120 N |
| Contains batteries | No |
| Deformasyon direnci [N] | 600 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dış kılıf | PVDF |
| Eleman IP Sınıfı | IPX7 |
| Garanti [Yıl] | 20 |
| İletken izolasyonu | FEP |
| Isıtma çıkışı [W] | 525 W |
| Isıtma ilkesi | Seri rezistif |
| Kablo blendajı | Alüminyum folyo %100 |
| Kablo çapı [mm] | 3.0 mm |
| Kablo direnci [Ohm] | 101.1000 Ohm |
| Kablo tipi | Çift iletken |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Kaplama alanı [m²] | 3.50 m² |
| Kurulum sıcaklığı [°C] [Min.] | -5 °C |
| Material Description | DEVImat 150T 3,5m² 230V 525W + Display |
| Onay | CE |
| Product line | Electric Heating |
| Set aksesuarları | DEVIreg™ Display Connect |
| Şilte çıkışı [W/m²] | 150 W/m² |
| Şilte genişliği [m] | 0.5 m |
| Şilte uzunluğu [m] | 7.00 m |
| Soğuk uç | Evet |
| Soğuk uç boyutu [mm²] | 1.0 mm² |
| Soğuk uç sayısı | 1 |
| Soğuk uç tipi | DTWB |
| Ürün grubu | Sets heating elements |
| Ürün tipi | DEVImat™ 150T + DISPLAY |
| Uygulama | Floor heating |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 2.376 Kilogram |
| Net ağırlık | 2.026 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 22.739 Litre |
| EAN/UPC | 5703466253427 |