
Energimätare, Tillbehör
014U1935
Generic across portfolio
014U1935
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Anslutningstyper | Gänga |
| Beskrivning | Adapter R½" to M10x1 (32pcs.) - conical thread for sealing with hemp |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| For product type | Generic across portfolio |
| Inom WEEE-omfattningen | Yes |
| Material Description | Adapter R1/2" to M10x1, I-p |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Yes |
| Överensstämmelse med RoHS | Yes with exemptions |
| Product line | 08 |
| Produktgrupp | Energimätare |
| Produkttyp | Tillbehör |
| SCIP ID nr | df75c40d-0284-47f3-8ca3-3cf175d2ee82 |
| SCIP-dokumentproduktnamn | Household HM accessories - Adaptor |
| Typ av tillbehör | Fittings PN25 130°C |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 0.041 Kilogram |
| Nettovikt | 0.04 Kilogram |
| Volym | 0.008 Liter |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425159121 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |