
Applikationsnycklar för ECL, A367
087H3825
Applikationsnyckel A367 DE
087H3825
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8) |
| Antal motoriserade ventiler | 2 |
| Antal pumpar | 5 |
| Antal tappvarmvattenkretsar | 1 |
| Antal värmekretsar | 2 |
| Beskrivning | Applikationsnyckel A367 DE |
| CE-godkänd | Yes |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-undantagsklausul | 6(c) |
| Godkännande | CE |
| Innehåller batterier | No |
| Konstruktion | lös |
| Material Description | ECL APPLICATION KEY A367 DE |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Momentant varmvattensystem | Nej |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Yes with exemptions |
| Överensstämmelse med RoHS | Yes with exemptions |
| Paket, bredd [mm] | 0 mm |
| Paket, djup [mm] | 0 mm |
| Paket, höjd [mm] | 0 mm |
| Product line | 08 |
| Produktgrupp | Applikationsnycklar för ECL |
| Produkttyp | A367 |
| SCIP ID nr | 5c5f41af-d353-4487-b9d5-4bd3c4388c00 |
| Varmvattenladdningssystem med laddningstank | Nej |
| Varmvattensystem med laddningstank | Ja |
| Zone control | No |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 0.36 Kilogram |
| Nettovikt | 0.155 Kilogram |
| Volym | 1.12 Liter |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104033334 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |