
Elztrip EZ115 1500W 230V, Mono panel
95002114
Application: Other heating
95002114
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Applikation | Other heating |
| Beskrivning | Elztrip EZ115 1500W 230V, Mono panel |
| CE-godkänd | Yes |
| Certification company | CE |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Djup [mm] | 2000 mm |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Färg | White |
| Godkännande | CE |
| Höjd [mm] | 50 mm |
| Innehåller batterier | No |
| Inom WEEE-omfattningen | Yes |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Installationshöjd [mm] [Min] | 600 mm |
| Material Description | Elztrip EZ115 1500W 230V, Mono panel |
| Matningsspänning [V] AC | 230 V |
| Paket, bredd [mm] | 2000 mm |
| Paket, djup [mm] | 50 mm |
| Paket, höjd [mm] | 150 mm |
| Product line | 21 |
| Produktbeskrivning | Elztrip EZ115 |
| Produktgrupp | Other Heating Products |
| Produkttyp | Radiant Heater |
| UNSPSC-KOD | 40101819 |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 7.272 Kilogram |
| Nettovikt | 7.2 Kilogram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 15 Liter |
| EAN/UPC | 5703466116753 |