
DEVItronic™, 100 W, Matningsspänning [V] AC: 240, 250 mm
60802402
Application: Other heating
60802402
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Applikation | Other heating |
| Beskrivning | DEVItronic™ 100W 240V 250mm 50°C Termo |
| Bredd [mm] | 116.00 mm |
| CE-godkänd | Yes |
| Certification company | Intertek Semko |
| Cold lead | ja |
| Cold lead conductor quantity | 2 |
| Cold lead quantity | 1 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Djup [mm] | 33 mm |
| Element IP Class | 55 |
| Färg | Svart |
| Garanti [år] | 2 |
| Godkännande | CE |
| Heating output [W] | 100 W |
| Höjd [mm] | 250 mm |
| Innehåller batterier | No |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Längd [m] | 0.03 m |
| Material Description | DEVITRONIC 240V 100W 250MM, 50DG TERMO - |
| Matningsspänning [V] AC | 240 V |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Out of scope |
| Överensstämmelse med RoHS | Out of scope |
| Paket, bredd [mm] | 125 mm |
| Paket, djup [mm] | 285 mm |
| Paket, höjd [mm] | 40 mm |
| Product line | 21 |
| Produktbeskrivning | DEVItronic™ |
| Produktgrupp | Other Heating Products |
| Produkttyp | DEVItronic™ |
| UL-certifiering | No |
| UNSPSC-KOD | 40101830 |
| UV Protected | ja |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 0.82 Kilogram |
| Nettovikt | 0.812 Kilogram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 1.425 Liter |
| EAN/UPC | 5703435010624 |