
DEVItronic™, 20 W, Matningsspänning [V] AC: 220 - 440, 100 mm
60802113
Application: Other heating
60802113
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Applikation | Other heating |
| Beskrivning | DEVItronic™ 20W 220-440V 10°C 100mm IP5 |
| Bredd [mm] | 116.00 mm |
| CE-godkänd | Yes |
| Certification company | Intertek Semko |
| Cold lead | ja |
| Cold lead conductor quantity | 2 |
| Cold lead quantity | 1 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Djup [mm] | 33 mm |
| Element IP Class | 55 |
| Färg | Svart |
| Garanti [år] | 2 |
| Godkännande | CE |
| Heating output [W] | 20 W |
| Höjd [mm] | 100 mm |
| Innehåller batterier | No |
| Längd [m] | 0.03 m |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Material Description | DEVItronic 100mm 220-440V 20W |
| Matningsspänning [V] AC | 230 V |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Out of scope |
| Överensstämmelse med RoHS | Out of scope |
| Paket, bredd [mm] | 125 mm |
| Paket, djup [mm] | 130 mm |
| Paket, höjd [mm] | 40 mm |
| Product line | 21 |
| Produktbeskrivning | DEVItronic™ |
| Produktgrupp | Other Heating Products |
| Produkttyp | DEVItronic™ |
| Strömförsörjning [V] AC [Max] | 440 V |
| Strömförsörjning [V] AC [Min] | 220 V |
| UL-certifiering | No |
| UNSPSC-KOD | 40101830 |
| UV Protected | ja |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 0.36 Kilogram |
| Nettovikt | 0.356 Kilogram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 0.65 Liter |
| EAN/UPC | 5703435010587 |