
DEVItronic™, 15 W, Matningsspänning [V] AC: 12 - 48, 75 mm
60800075
Application: Other heating
60800075
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Applikation | Other heating |
| Beskrivning | DEVItronic™ 15W 12-48V 10°C IP55 |
| Bredd [mm] | 72.00 mm |
| CE-godkänd | Yes |
| Certification company | Intertek Semko |
| Cold lead | ja |
| Cold lead conductor quantity | 2 |
| Cold lead quantity | 1 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Djup [mm] | 57 mm |
| Element IP Class | 55 |
| Färg | Svart |
| Garanti [år] | 2 |
| Godkännande | CE |
| Heating output [W] | 15 W |
| Höjd [mm] | 75 mm |
| Innehåller batterier | No |
| Längd [m] | 0.06 m |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Material Description | DEVItronic 15W 12-48V 10degC IP55 |
| Matningsspänning [V] AC | 24 V |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Out of scope |
| Överensstämmelse med RoHS | Out of scope |
| Paket, bredd [mm] | 80 mm |
| Paket, djup [mm] | 115 mm |
| Paket, höjd [mm] | 55 mm |
| Product line | 21 |
| Produktbeskrivning | DEVItronic™ |
| Produktgrupp | Other Heating Products |
| Produkttyp | DEVItronic™ |
| Strömförsörjning [V] AC [Max] | 48 V |
| Strömförsörjning [V] AC [Min] | 12 V |
| UL-certifiering | No |
| UNSPSC-KOD | 40101830 |
| UV Protected | ja |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 0.34 Kilogram |
| Nettovikt | 0.337 Kilogram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 0.506 Liter |
| EAN/UPC | 5703435010532 |