
DEVItemp™ 106T 6KW TP1A 3x400V
69811537
Application: Other heating
69811537
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Applikation | Other heating |
| Beskrivning | DEVItemp™ 106T 6KW TP1A 3x400V |
| Bredd [mm] | 410.00 mm |
| CE-godkänd | Yes |
| Certification company | CE |
| Cold lead | ja |
| Cold lead quantity | 1 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Djup [mm] | 420 mm |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Garanti [år] | 2 |
| Godkännande | CE |
| Höjd [mm] | 435 mm |
| Innehåller batterier | No |
| Inom WEEE-omfattningen | Yes |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Längd [m] | 0.42 m |
| Material Description | DEVITEMP 106T - TP1A 3 X 400 V - 6KW |
| Matningsspänning [V] AC | 400 V |
| Överensstämmelse med RoHS | Yes |
| Paket, bredd [mm] | 420 mm |
| Paket, djup [mm] | 390 mm |
| Paket, höjd [mm] | 460 mm |
| Product line | 21 |
| Produktbeskrivning | DEVItemp™ |
| Produktgrupp | Other Heating Products |
| Produkttyp | DEVItemp™ |
| UL-certifiering | No |
| UNSPSC-KOD | 40101604 |
| UV Protected | ja |
| Warranty type | 2-year product warranty |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 15 Kilogram |
| Nettovikt | 14.85 Kilogram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 75.348 Liter |
| EAN/UPC | 5703464010626 |