
DEVIrail™, Matningsspänning [V] AC: 230, 20 W
98806151
Application: Other heating
98806151
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Annan RoHS-dokumentation | EAEU RoHS |
| Applikation | Other heating |
| Beskrivning | DEVIrail™ H20C Crome 20W 230V |
| CE-godkänd | Yes |
| Certification company | CE |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Djup [mm] | 585 mm |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Godkännande | CE |
| Heating output [W] | 20 W |
| Höjd [mm] | 290 mm |
| Innehåller batterier | No |
| Inom WEEE-omfattningen | Yes |
| Material Description | DEVIrail H20C Krom 230V 20W |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Matningsspänning [V] AC | 230 V |
| Outer sheath colour | Chrome |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Out of scope |
| Överensstämmelse med RoHS | Yes |
| Paket, bredd [mm] | 290 mm |
| Paket, djup [mm] | 585 mm |
| Paket, höjd [mm] | 125 mm |
| Product line | 21 |
| Produktbeskrivning | DEVIrail™ |
| Produktgrupp | Other Heating Products |
| Produkttyp | DEVIrail™ |
| UL-certifiering | No |
| UNSPSC-KOD | 40101840 |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 1.51 Kilogram |
| Nettovikt | 1.5 Kilogram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 21.206 Liter |
| EAN/UPC | 5703464010275 |