
DEVIrail™, Matningsspänning [V] AC: 230, 20 W
98806144
Application: Other heating
Denna produkt har utgått.
Om produkten inte längre är tillgänglig för köp kan du fortfarande hitta information om den, inklusive servicemanualer, ritningar osv.
Om du letar efter en liknande produkt kan du kolla in andra alternativ inom samma produkttyp genom att besöka produkttyp-sidan.: DEVIrail™
98806144
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Annan RoHS-dokumentation | EAEU RoHS |
| Applikation | Other heating |
| Beskrivning | DEVIrail™ H20H White 20W 230V |
| CE-godkänd | Yes |
| Certification company | CE |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Djup [mm] | 125 mm |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Godkännande | CE |
| Heating output [W] | 20 W |
| Höjd [mm] | 290 mm |
| Innehåller batterier | No |
| Inom WEEE-omfattningen | Yes |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Material Description | DEVIrail H20H Vit 230V 20W |
| Matningsspänning [V] AC | 230 V |
| Outer sheath colour | White |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Out of scope |
| Överensstämmelse med RoHS | Yes |
| Paket, bredd [mm] | 290 mm |
| Paket, djup [mm] | 585 mm |
| Paket, höjd [mm] | 125 mm |
| Product line | 21 |
| Produktbeskrivning | TOWELRAIL WHITE 20W |
| Produktgrupp | Other Heating Products |
| Produkttyp | DEVIrail™ |
| UL-certifiering | No |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 1.51 Kilogram |
| Nettovikt | 1.5 Kilogram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 21.206 Liter |
| EAN/UPC | 5703464010268 |