
DEVIrail™, Matningsspänning [V] AC: 230, 40 W
98804958
Application: Other heating
Denna produkt har utgått.
Om produkten inte längre är tillgänglig för köp kan du fortfarande hitta information om den, inklusive servicemanualer, ritningar osv.
Om du letar efter en liknande produkt kan du kolla in andra alternativ inom samma produkttyp genom att besöka produkttyp-sidan.: DEVIrail™
98804958
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Annan RoHS-dokumentation | EAEU RoHS |
| Applikation | Other heating |
| Beskrivning | DEVIrail™ H40C Chrome 40W 230V |
| CE-godkänd | Yes |
| Certification company | CE |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Djup [mm] | 125 mm |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Godkännande | CE |
| Heating output [W] | 40 W |
| Höjd [mm] | 450 mm |
| Innehåller batterier | No |
| Inom WEEE-omfattningen | Yes |
| Material Description | DEVIrail H40C Krom 230V 40W |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Matningsspänning [V] AC | 230 V |
| Outer sheath colour | Chrome |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Out of scope |
| Överensstämmelse med RoHS | Yes |
| Paket, bredd [mm] | 450 mm |
| Paket, djup [mm] | 600 mm |
| Paket, höjd [mm] | 125 mm |
| Product line | 21 |
| Produktbeskrivning | TOWELRAIL CHROME 40W |
| Produktgrupp | Other Heating Products |
| Produkttyp | DEVIrail™ |
| UL-certifiering | No |
| UNSPSC-KOD | 40101830 |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 2.24 Kilogram |
| Nettovikt | 2.22 Kilogram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 23.28 Liter |
| EAN/UPC | 5703435010952 |