
DEVIrail™, Matningsspänning [V] AC: 230, 40 W
98804941
Application: Other heating
98804941
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Annan RoHS-dokumentation | EAEU RoHS |
| Applikation | Other heating |
| Beskrivning | DEVIrail™ H40H White 40W 230V |
| CE-godkänd | Yes |
| Certification company | CE |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Djup [mm] | 600 mm |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Godkännande | CE |
| Heating output [W] | 40 W |
| Höjd [mm] | 450 mm |
| Innehåller batterier | No |
| Inom WEEE-omfattningen | Yes |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Material Description | DEVIrail H40H Vit 40W 230V |
| Matningsspänning [V] AC | 230 V |
| Outer sheath colour | White |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Out of scope |
| Överensstämmelse med RoHS | Yes |
| Paket, bredd [mm] | 450 mm |
| Paket, djup [mm] | 600 mm |
| Paket, höjd [mm] | 125 mm |
| Product line | 21 |
| Produktbeskrivning | DEVIrail™ |
| Produktgrupp | Other Heating Products |
| Produkttyp | DEVIrail™ |
| UL-certifiering | No |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 2.24 Kilogram |
| Nettovikt | 2.22 Kilogram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 33.75 Liter |
| EAN/UPC | 5703435011027 |