
DEVIcell™ LowCarbon, 50 m² pallet, 100pcs
140F1132
Application: Floor heating
140F1132
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | No |
| Används för produkt | DEVIflex™ 6TDEVIflex™ 10T |
| Applikation | Floor heating |
| Beskrivning | DEVIcell™ LowCarbon, 50 m² pallet, 100pcs |
| Bredd [mm] | 500.00 mm |
| CE-godkänd | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Drifttemperatur [°C] [Max] | 80 °C |
| EPD tillgänglig | Yes |
| EU RoHS-undantagsklausul | No |
| Innehåller batterier | No |
| Längd [m] | 1.00 m |
| Material Description | Devicell Dry50 50M² 100pcs/pallet |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Out of scope |
| Överensstämmelse med RoHS | Yes |
| Paket, bredd [mm] | 520 mm |
| Paket, djup [mm] | 1175 mm |
| Paket, höjd [mm] | 1300 mm |
| Product line | 21 |
| Produktgrupp | Other Heating Products |
| Produkttyp | DEVIcell™ |
| Tjocklek (mm) | 13.0 mm |
| UL-certifiering | No |
| UNSPSC-KOD | 40101830 |
| Warranty type | 10-year product warranty |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 147 Kilogram |
| Nettovikt | 125 Kilogram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 1584 Liter |
| EAN/UPC | 5703466228098 |