
Electron. control accessories, 3PH ENERGY METER CT 5A RS485
080Z2130
Förpackningsformat: Singelpack, Antal per förpackningsformat: 1
080Z2130
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | Lead (CAS no. 7439-92-1)Bisphenol A (BPA, CAS no. 80-05-7)Boron Trioxide (CAS no. 1303-86-2)Lead(II) oxide (CAS no. 1317-36-8)Lead(II,IV) oxide (CAS no. 1314-41-6) |
| Antal per förpackningsformat | 1 antal |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Förpackningsformat | Singelpack |
| Funktion | Behovsmätare |
| Innehåller batterier | No |
| Material Description | 3PH ENERGY METER CT 5A RS485 |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Yes |
| Överensstämmelse med RoHS | Yes |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Produktgrupp | Electron. control accessories |
| Produktnamn | Energy meter |
| Produkttillbehör | Nej |
| Produkttyp | Energy Meter |
| SCIP ID nr | 7f45a4c7-4c8f-4ce9-bcfa-f64da45d30de |
| SCIP-dokumentproduktnamn | 3PH ENERGY METER |
| Servicerbar | Nej |
| Strömförsörjning [V] AC [Max] | 240 V |
| Strömförsörjning [V] AC [Min] | 120 V |
| Tillämpningsområde | Energimätning |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 247 Gram |
| Nettovikt | 184 Gram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 0.892 Liter |
| EAN/UPC | 5715162846858 |