
Electron. control accessories, 1PH ENERGY METER 45A DIRECT CONN. RS485
080Z2131
Förpackningsformat: Singelpack, Antal per förpackningsformat: 1
080Z2131
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Antal per förpackningsformat | 1 antal |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Förpackningsformat | Singelpack |
| Funktion | Behovsmätare |
| Innehåller batterier | No |
| Material Description | 1PH ENERGY METER 45A DIRECT CONN. RS485 |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgrupp | Electron. control accessories |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Produktnamn | Energy meter |
| Produkttillbehör | Nej |
| Produkttyp | Energy Meter |
| Servicerbar | Nej |
| Strömförsörjning [V] AC [Max] | 240 V |
| Strömförsörjning [V] AC [Min] | 120 V |
| Tillämpningsområde | Energimätning |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 143 Gram |
| Nettovikt | 92 Gram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 0.569 Liter |
| EAN/UPC | 5715162715819 |