
Electron. control accessories, EKA 164A, Display, Universal,Green I/24, EKC Controllers
084B8670
Förpackningsformat: Industripack, Antal per förpackningsformat: 24
084B8670
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | No |
| Antal per förpackningsformat | 24 antal |
| Används för produkt | EKC Controllers |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Förpackningsformat | Industripack |
| Funktion | Display grön |
| Innehåller batterier | No |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Inom WEEE-omfattningen | Yes |
| Material Description | EKA 164A, Display, Universal,Green I/24 |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Out of scope |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgrupp | Electron. control accessories |
| Produktnamn | Display |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Typbeteckning | EKA 164A |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 0.041 Kilogram |
| Nettovikt | 0.036 Kilogram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 0.123 Liter |
| EAN/UPC | 5702428434256 |