
Kommunikationsmodul, TP78-05
084B2255
Funktion: Nätverksbrygga, FTT10-RS485
084B2255
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | No |
| Antal per förpackningsformat | 1 antal |
| CE-godkänd | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Förpackningsformat | Singelpack |
| Frekvens [Hz] | 50/60 Hz |
| Funktion | Nätverksbrygga, FTT10-RS485 |
| Godkännande | CE |
| Innehåller batterier | No |
| Material Description | REPEATER TP78-05 |
| Matningsspänning [V] AC | 12 V |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Matningsspänning [V] DC | 12 V |
| Överensstämmelse med Kinas RoHS | Out of scope |
| Överensstämmelse med RoHS | Out of scope |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgrupp | Electron. control accessories |
| Produktnamn | Kommunikationsmodul |
| Produkttyp | TP78-05 |
| Regulatortyp | Förstärkare, brygga |
| Servicerbar | Nej |
| Strömförbrukning[mA] | 130 mA |
| Tillämpningsområde | Fältbusskommunikationer |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 256 Gram |
| Nettovikt | 250 Gram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 0.941 Liter |
| EAN/UPC | 5702428406598 |