
Electron. control accessories, AK-PS 075, Accessory, Power Supply, Power Supply
080Z0053
Förpackningsformat: Singelpack, Antal per förpackningsformat: 1
080Z0053
Specifikation/en
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| ämnen REACHs kandidatlista | No |
| Antal per förpackningsformat | 1 antal |
| Används för produkt | Power Supply |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE-kategori | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Förpackningsformat | Singelpack |
| Frekvens [Hz] | 50/60 Hz |
| Funktion | Strömtillförsel, 24 V DC, 0,75A |
| Innehåller batterier | No |
| Inom WEEE-omfattningen | Yes |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Material Description | AK-PS 075, Accessory, Power Supply |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktgrupp | Electron. control accessories |
| Produktnamn | Strömtillförsel |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Strömförsörjning [V] AC [Max] | 240 V |
| Strömförsörjning [V] AC [Min] | 100 V |
| Typbeteckning | AK-PS 075 |
| Ytterligare information | Storlek: 36 x 90mm |
Allmänna specifikationer
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Bruttovikt | 145 Gram |
| Nettovikt | 101 Gram |
Kännetecken | Värde |
|---|---|
| Volym | 0.566 Liter |
| EAN/UPC | 5702428089050 |