
Filter sušač, kućište, DCRE
023U7608
Materijal priključka: Bakar, Veličina konektora - lemljenje [mm]: 16
023U7608
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Brend | ELIMINATOR |
| Broj uložaka | 1 |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodaci za proizvod | Dodaci za DCR |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Format pakovanja | Jedno pakovanje |
| Grupa proizvoda | Filter sušač |
| Grupa tečnosti | 2 |
| Indikator smera protoka | Jednosmerna strelica odštampana na nalepnici |
| Isporučeni delovi | 1 poklopac2 zaptivača od filca8 vijaka |
| Kategorija | Art. 4, par. 3 |
| Količina po formatu pakovanja | 1 pc |
| Kompatibilnost maziva | Primene bez ulja |
| Maks. radni pritisak [bar] | 50.0 bar |
| Maks. radni pritisak [psig] | 725 psig |
| Material Description | DCRE Filter 0485s Assy. |
| Materijal priključka | Bakar |
| Materijal tela | Čelik |
| Može da se servisira | Rezervni delovi za DCR |
| Naziv datoteke UL odobrenja | SA6398 |
| Naziv programa delova | DCRE |
| Naziv proizvoda | Filter sušač, kućište |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Neto zapremina [foz US] | 29.75 Fluid Ounce US |
| Neto zapremina [l] | 0.880 L |
| Nosač | No |
| Opis proizvoda | Filter sušač rashladnog sredstva |
| Opseg temperature [°C] [Max] | 70 °C |
| Opseg temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Opseg temperature [°F] [maks.] | 160 °F |
| Opseg temperature [°F] [min.] | -40 °F |
| Oznaka tipa | DCRE 0485s |
| Poklopac | Utikač |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Rashladna sredstva | R290R32 |
| Rashladna sredstva bez ulja | R1234ze(E)R516A |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes |
| Sadrži baterije | No |
| Šifra za veličinu uloška | 48 cu.in. |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip priključka | LEM, ODF |
| Tip proizvoda | DCRE |
| Veličina konekcije - lemljenje [in] | 5/8 in |
| Veličina konektora - lemljenje [mm] | 16.00 mm |
| Zapremina oplate [foz US] | 29.75 Fluid Ounce US |
| Zapremina oplate [l] | 0.88 L |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 6.3 Kilogram |
| Neto težina | 5.92 Kilogram |
| Zapremina | 11.408 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428654302 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |