
Špulna za solenoid, BB024DS, Pljosnati DIN, null: 24, Višestruko pakovanje
018F7397
Špulna za solenoid, Tip proizvoda: BB024DS, null: 24, Nazivna vrednost kućišta IP: IP00, Konekcija špulne: Pljosnati DIN, Veličina aktuatora: 13.5 mm
018F7397
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Boja | Plava |
| Broj rezervnog dela | 018F7397 |
| CE ocena | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodaci za proizvod | Dodaci špulne za solenoid |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Električna konekcija | Pljosnati DIN |
| Električni konektor | 3 x viljuška |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | No |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Format pakovanja | Višestruko pakovanje |
| Grupa proizvoda | Solenoidni ventili |
| Klasa izolacije namotaja | Klasa H do IEC 85 |
| Količina po formatu pakovanja | 50 pc |
| Konekcija špulne | Pljosnati DIN |
| Material Description | Špulna BB024DS 24V DC |
| Može da se servisira | No |
| Naziv datoteke UL odobrenja | MH29671 |
| Naziv programa delova | EV210BEV212BEV220B 15 - 50EV220B 6 - 22EV220B 65 - 100EV222BEV224BEV250BEV251BEV310B |
| Naziv proizvoda | Špulna za solenoid |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | Solenoid coils |
| Nazivna vrednost izdržljivosti | Neprekidno |
| Nazivna vrednost kućišta IP | IP00 |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Odobrenje | CEEACLLC CDC TYSKcURus |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Max] | 50 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°C] [Min] | -40 °C |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [maks.] | 122 °F |
| Opseg ambijentalne temperature [°F] [min.] | -40 °F |
| Oznaka tipa | BB024DS |
| Potrošnja[W] DC | 16.0 W |
| Pričvršćivanje špulne | Sa žabicom |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Rel. vlažnost [% RH] [maks.] | 97 % RH |
| Rel. vlažnost [% RH] [min.] | 0 % RH |
| Rel. vlažnost, uslovi | Bez kondenzacije |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Standard električne konekcije | EN175301-803 |
| Standard konstrukcije špulne | VDE 0580 |
| Supply voltage [V] DC | 24.00 V |
| Supstance sa REACH liste kandidata | No |
| Tip proizvoda | BB024DS |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | Yes |
| Usklađenost | EN 60730-1UL 429 |
| Veličina aktuatora | 13.5 mm |
| Veličina električne konekcije | 6.3 mm x 0.8 mm |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.288 Kilogram |
| Neto težina | 0.268 Kilogram |
| Zapremina | 0.266 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428044547 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |